Підприємців Луганщини відвідала делегація уряду Японії | Рубежное News

Підприємців Луганщини відвідала делегація уряду Японії

0

18.04.2019

Під час перебування на Донбасі почесні гості відвідали підприємство “Аеромех”,яке виїхало з окупованого Луганська у 2015 році, повідомляє «Бізнес-Схід» з посиланням на фейсбук-сторінку ПРООН в Україні. (Источник: https://bizshid.com).

У 2016 році підприємство отримало грантову підтримку від Програми розвитку ООН – 250 000 гривень. Завдяки цьому було закуплене сучасне обладнання, яке дозволило збільшити потужності підприємства і вийти на новий рівень. Верстат плазмової різки дав працівникам нові можливості у виробництві.

Подивитися, як працює це обладнання, приїхали представники делегації уряду Японії.

“Ми придбали плазмовий верстат, він значно спростив технологічний процес і допоміг нам наростити обсяги виробництва. Чотири роки тому у нас працювало 3 людини, зараз 50, — розповів директор підприємства Олександр Чернобай. – Нашими покупцями є сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, представники малого та середнього бізнесу, який переробляє зерно”.

В свою чергу, почесні гості впевнилися, що в їхній допомозі дійсно була потреба, і придбане обладнання використовується у виробництві.

Для довідки: «Аеромех» на вітчизняному ринку виробництва зерноочисного обладнання працює вже 18 років. Продукція з Луганщини представлена на ринках України, Європи, США, Канади та Бразилії.

Комментарии

Последние новости >>