На НВП «Зоря» пройшла колективно-договірна конференція трудового колективу | Рубежное News

На НВП «Зоря» пройшла колективно-договірна конференція трудового колективу

0

23.11.2018

21 листопада в актовому залі заводоуправління НВП «Зоря» відбулася колективно-договірна конференція трудового колективу. (За матеріалами прес-центру НВП «Зоря»)

У ній взяли участь 84 делегати, обрані на загальних зборах трудових колективів структурних підрозділів підприємства, а також директора з напрямків і фахівці.

До порядку денного були включені обговорення підсумків виконання колективного договору за період з 2013 по 2018 рр., дію якого завершено, і прийняття нового – до 2021 року.

Відкрив конференцію генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.«Конференція – це важлива подія, на якій підбиваються підсумки виконання взаємних зобов’язань адміністрації і трудового колективу підприємства. Ми завжди працюємо в тандемі для досягнення єдиних цілей, тому немає поділу між адміністрацією і трудовим колективом. Головна цінність нашого підприємства – його працівники. І в цей непростий період нам вдалося зберегти всі соціальні програми, передбачені Колективним договором. Від того, наскільки ефективно ми будемо взаємодіяти, залежить подальший курс нашого розвитку», – зазначив Олександр Іванович.

У своїй доповіді перший керівник ознайомив присутніх з підсумками роботи підприємства за 10 місяців і основними планами розвитку на майбутній 2019 рік. Він також підкреслив, що тісну співпрацю адміністрації і профспілкової організації щодо підвищення соціальних гарантій буде продовжено, і ці цілі будуть закріплені в новому колективному договорі.

Продовжилася конференція виступом голови об’єднаної профспілкової організації рубіжанських хімічних заводів Ольги Трофименко. Поліпшення соціально-побутових умов виробництва, підвищення оплати праці, вдосконалення соціально-трудових відносин, стану охорони праці, турбота про здоров’я співробітників і членів їх сімей, підтримка і розвиток культури і спорту – все це стало важливим підсумком виконання колективного договору за 5 минулих років.

У виступах делегатів і учасників зазначалося, що на НВП «Зоря» успішно реалізується політика колективно-договірного регулювання трудових відносин, дотримується баланс інтересів сторін, проводиться конструктивна і планомірна робота, що служить запорукою підвищення ефективності діяльності підприємства і стабільності в колективі. За п’ять років роботи в умовах економічної нестабільності в країні науково-виробничому підприємству «Зоря» вдалося не тільки зберегти досягнуті результати, а й істотно збільшити темпи розвитку.

На завершення конференції відбулася процедура підписання нового колективного договору підприємства на 2018-2021 рр.

Комментарии

Последние новости >>