Трамп припиняє тимчасовий захист для гаїтян

0

27.11.2017

Адміністрація нинішнього президента Трампа вирішила припинити гуманітарну програму, яка дозволила 59 000 гаїтянам жити та працювати в Сполучених Штатах.

Це рішення викликало негайне занепокоєння між гаїтянськими громадами у Південній Флориді, Нью-Йорку та за його межами, і стало сигналом для інших іноземців, які мають тимчасові заходи захисту, які також можуть бути запропоновані в найближчий час.

«Я отримав шок прямо зараз», — заявив Геральд Мічо, 45 років, який живе в Брукліні, коли почув новини «У моїй країні ситуація не дуже хороша», — сказав він. «Я не знаю, куди я зможу піти».

Різні американські групи та організації, що займаються захистом іммігрантів, закликали адміністрацію Трампа знову поширювати захист.

У понеділок, демократ з Флориди, сенатор Білл Нельсон назвав рішення «недобросовісним». «Немає причин відправляти 60 тисяч гаїтян до країни, яка не може забезпечити їх», — написав він у Twitter. «Я наполегливо закликаю адміністрацію переглянути рішення».

Республіканська конгресменка з Південної Флориди Ілеана Рос-Лехтінен заявила в Twitter, що їхала з Гаїті після землетрусу в 2010 році та урагану в 2015 році. «Таким чином, я особисто можу засвідчити, що Гаїті не готовий прийняти назад близько 60 000 людей у цих складних та суворих умовах», — сказала вона.

Але Дан Штайн, президент Федерації американської імміграційної реформи, заявив, що «скасування тимчасової охорони для гаїтян було давно назрілим рішенням». Пан Штайн, додав, що «це не програма для біженців або імміграційна програма»

А ось, зокрема, Пітерсон Ексіс ледве пережив землетрус. Він прибув до Сполучених Штатів, коли йому було 9 років, щоб отримати невідкладну медичну допомогу після того, як він вижив протягом декількох днів під сміттям. «Це дуже руйнівне для мене», сказав він у понеділок. «Я, можливо, не зможу віддати все, що міг би віддати, якщо я повернуся до Гаїті».

Джерело: «Україна-Польща-Німеччина

Комментарии

Последние новости >>