Порошенкові варто готуватись до «незручних запитань» від Меркель

0

20.05.2017

Сьогодні, у суботу, 20 травня, канцлерка Німеччини Ангела Меркель у заміській резиденції Палац Мезеберг проведе зустріч з Президентом України Петром Порошенком.

Як пише Deutsche Welle, канцлерка ФРН може задати президенту «незручні запитання».

Під час зустрічі йтиметься передусім про ситуацію на Донбасі і реалізацію Мінських угод, але також і про реформи в Україні.

«Нинішній візит до Берліна буде для Порошенка вже одинадцятим — він бував у німецькій столиці приблизно стільки разів, скільки всі його попередники разом узяті», — повідомляє видання.

Утім, співрозмовники DW у Берліні вказують на те, що на тлі цих успіхів український президент «може очікувати від канцлерки і незручних запитань».

Зазначається, що запитання можуть стосуватись спроб перешкоджати діяльності Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і стосовно зобов’язання громадських організацій подавати е-декларації.

«У Берліні зі стурбованістю спостерігають за нападками, яких зазнає новостворене НАБУ, а також за спробами перекроїти законодавство про електронне декларування», — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 17 квітня відбулися телефонні переговори за участю Петра Порошенка, Франсуа Олланда, Ангели Меркель та Володимира Путіна. Лідери країн Нормандської четвірки обговорили пасхальне перемир’я на Донбасі та підтвердили прихильність Мінським угодам.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео