Під нові санкції США потрапив Азаров

0

08.09.2016

Під нові санкції Сполучених Штатів потрапив «Комітет порятунку України», очолюваний  екс-прем’єром Миколою Азаровим. На думку американського уряду, їхні дії, а саме — захоплення влади в Криму, підірвали демократичний процес в Україні, несуть загрозу її миру і стабільності, а також загрозу безпеці США.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Як пояснив вашингтонський юрист Джин Берд, комітет і особисто Азаров тепер не можуть мати будь-яких комерційних зв’язків із громадянами або резидентами США, а їх майно, яке перебуває під контролем американців, тепер заморожене. «Це включає також заощадження в американських доларах, які у них можуть бути в іноземних банках, оскільки фонди, деноміновані в американських доларах, зберігаються на кореспондентських рахунках в американських банках», — сказав він.

Партнер юридичної компанії «Бейкер і Маккензі» Ніколас Ковард вважає санкції проти Росії потужними. Вони впливають на роботу компаній з РФ по всьому світу, каже він.

«Юридично, навіть якщо в певній країні ця компанія не входить до списку санкцій, інші компанії не хочуть мати справу з людьми, які перебувають у списку санкцій через, насамперед, репутаційні ризики. Банки, навіть великі японські, австралійські банки не будуть мати справу з певними особами, компаніями та країнами, щоб триматися осторонь від будь-яких проблем у США», — пояснив Ковард.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео