Обама планує запустити власне телешоу на каналі Netflix

0

12.03.2018

Колишній президент США Барак Обама хоче спробувати себе в ролі шоумена й веде переговори з компанією Netflix з приводу запуску власної програми. Сума контракту не розголошується. Про це пише New York Times з посиланням на власні джерела, передає Інтерфакс-Україна.

Відомо, що в переговорах також бере участь колишня перша леді Мішель Обама.

 «Упродовж всього свого життя вони (Барак і Мішель Обама, – ред.) шукали історії про людей, які намагалися непомітно змінити світ на краще. Розглядаючи свої майбутні особисті плани, вони продовжують шукати нові способи допомоги тим, хто хоче поділитися своїми історіями», – розповів виданню старший радник колишнього президента США Ерік Шульц.

Кількість серій телешоу та їхній формат поки не визначені. Netflix готовий заплатити екс-президенту за ексклюзивний контент, який видання називає «надихаючими історіями».

Темами шоу можуть стати ключові проблеми, яким Обама приділяв увагу на посаді глави Білого дому: охорона здоров’я, міграційна політика, виборче право, зміна клімату. Мішель Обама могла б вести передачу про правильне харчування.

Крім того, розглядається варіант, що подружжя вестиме  документальні та ігрові шоу, «які відповідають їхнім поглядам і цінностям».

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео