Музична казка «Малюк та Карлсон» на сцені Палацу культури

0

22.10.2018

За підтримки Міністерства культури України, департаменту з питань культури Львівської обласної державної адміністрації,  управління культури, національностей та релігії Луганської обласної державної адміністрації  — обласної військово- цивільної адміністрації  19 жовтня 2018 року до Рубіжного завітав Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича (за інформацією http://rmr.gov.ua.)

У великій залі МКУ відбулася музична вистава «Малюк та Карлсон» за мотивами дитячої казки шведської письменниці Астрід Ліндгрен в інсценізації Анни Цибань. Режисером даної постановки є Народний артист України Адам Цибульський. До музичного оформлення долучився Влад Сорокін, постановник-хореограф – Сергій Дмитрієв, а  яскраву сценографію та костюми створила Юлія Гнатенко.

Виступ Львівського академічного обласного музично-драматичного  театру став для нашого міста традицією. Гучними оплесками та оваціями професійних акторів з радістю вітали діти. Про це свідчив повен зал задоволених малюків та дорослих.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео