«Брусничка» уходит с рынка: банкротство и ликвидация

Компания “Украинский ритейл”, которая входит в группу СКМ Рината Ахметова, закрывает сеть супермаркетов “Брусничка” из-за потери магазинов на оккупированных территориях и задолженности более чем 1 миллиард гривен. Об этом заявил генеральный директор “Украинский ритейл” Евгений Хворостянко.

Читать далее ««Брусничка» уходит с рынка: банкротство и ликвидация»

В Северодонецке хотят построить солнечную электростанцию

В Северодонецкий горсовет поступило обращение о  предоставлении градостроительных условий для проектирования объекта строительства — солнечной электростанции.

Читать далее «В Северодонецке хотят построить солнечную электростанцию»

Упрощение условий назначения жилищных субсидий

Правительство приняло решение, которым предусматривается упрощение условий назначения жилищных субсидий детским домам семейного типа, военнослужащим, гражданам старше 60 лет, которые состоят в браке.

Читать далее «Упрощение условий назначения жилищных субсидий»

Украина начал отбор газа из хранилищ — Сергей Макогон

С наступлением холодов в Украине стартовал отопительный сезон, и предприятия теплокоммунэнерго заработали на полную. Вследствие этого подземные хранилища Украины впервые с весны перешли к отбору природного газа . Об этом сообщил в Facebook председатель компании Оператор ГТС Украины Сергей Макогон.

Читать далее «Украина начал отбор газа из хранилищ — Сергей Макогон»

В США ученый сэкономил более полумиллиона при создании Lamborghini

Стерлинг Бэкус, физик из Колорадо, напечатал вполне настоящую Lamborghini Aventador на 3D-принтере для своего 11-летнего сына.

Читать далее «В США ученый сэкономил более полумиллиона при создании Lamborghini»

Оркестр «Едельвейс» завітав до мікрорайону Південний

31 травня до нашого міста завітав з концертною програмою військовий оркестр десятої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» під керівництвом диригента Віктора Сумрія. На літній естраді в сквері в Південній частині міста дійсно відбулося свято музики. У виконанні оркестру звучали інструментальні композиції з колекції західноукраїнських мотивів, фантазії на теми українських народних пісень, сольні інструментальні композиції у виконанні «золотого саксофону» оркестру, соліста – Віталія Вірсти, сучасні вокальні композиції у виконання артисту оркестру — Володимира Соколовича. (Джерело: https://rmr.gov.ua).

Всі ці мелодії перенесли глядачів у фантазіях до писанкового міста Коломия — серця Гуцульщини, що на Францівщині, де дислокується оркестр. Всі присутні на глядацькому майданчику щиро вітали оплесками виступ оркестру, підспівували знайомим мелодіям і у фіналі концерту запросили оркестр виступити «на біс».

Виступ оркестру такого високого рівня майстерності завжди добре сприймається публікою, і хочеться вірити, що кількість таких концертів в нашому місті буде тільки збільшуватися.

«Книжковий Арсенал» нагородив юних критиків із Донбасу

Шестеро школярів із Луганщини та Донеччини стали переможцями конкурсу відгуків на книжки «Читай-пиши» ІХ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». (Джерело: http://www.golos.com.ua)

Загалом на конкурс, організований Благодійним фондом Сергія Жадана, надійшло понад 270 робіт. Їх оцінювало професійне журі з письменників та літературознавців: Сергій Жадан, Андрій Курков, Тетяна Стус, Анастасія Музиченко, Ганна Улюра, Ірина Славінська, Євген Стасіневич. Фінансову підтримку надав БФ «Ukraine Charity», а ще кошти збирали завдяки підйому на Еверест українських альпіністів.

Переможців обирали у двох вікових категоріях: 10–13 і 14–17 років. Перші три місця у обох групах посіли дівчата: у молодшій категорії це дві представниці Луганщини – Валерія Тарасенко з села Можняківки та Дар’я Мормуль зі Старобільська, третьою була Мілєна Зайцева з Костянтинівки Донецької області. Серед старших перші два місця також у луганчанок – Олесі Вітченко зі Старобільська та Катерини Сухаревської зі Станиці Луганської, третє місце в Єлизаветі Кобзар із Краматорська Донецька області.

Переможці отримали планшети, а призерки – електронні рідери. 40 авторів найкращих відгуків отримали книжки від партнерів конкурсу – видавництв «Ранок» і «Фабула».

Павло ВОРОНЦОВ.

Фото надано прес-службою Луганської ОДА-облВЦА.

Луганська область.