Захоплення заручників у Харкові: очевидець розповіла, як все було

0

04.01.2018

40-річний терорист це місцевий житель, живе неподалік на сусідній вулиці.

У Харкові суд заарештував загарбника заручників Володимира Безуха без права застави на 60 днів.

Тетяна Федоркова, головний редактор видання Медіапорт розповіла подробиці того, як відбувалася спецоперація зі звільнення заручників в місті Харкові, передає «Громадське«.

«У Харкові відбувається дуже багато всяких подій, але це було надзвичайне. Ситуація була дуже напруженою і весь периметр, які захистили поліцейські стрічками, весь час розширювався, і було незрозуміло, що відбувається. Цікавих при цьому не поменшало, незважаючи на передсвятковий день, — перехожі зупинялися, залишали свої сумки, які несли з супермаркетів, і знімали все, що відбувається на телефони. Патрульним постійно доводилося розгортати людей, які намагалися пройти за огорожу «, розповіла Федоркова.

«Була ще одна рекомендація силовиків — крупно не транслювати прямий ефір і саму спецоперацію, оскільки загарбник міг спостерігати за координацією дій. І хлопчик з першої партії звільнених розповів, що загарбник нібито сам просив викладати інформацію про нього, тобто він міг спостерігати, що відбувається , тому і нам потрібно було дотримуватися обережності в трансляції «, — зазначила журналіст.

За її словами, 40-річний терорист це місцевий житель, живе неподалік на сусідній вулиці. Ще зі школи у нього були дивні речі. У 2006-му році він примудрився балотуватися в мери міста, він був одним з лідерів якихось громадських молодіжних організацій, які не на слуху. Знаємо, що він є підозрюваним у іншій справі, що стосується наркозлочинів — зберігання і вживання наркотиків.

У нього були нервові зриви. Як розповіла мати підозрюваного, він потребував лікуванні. І якби їм займалися медики, то до такого б не дійшло.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео