З початку року профтести пройшло понад 6 тис. працівників ПАТ «Укрзалізниця» та випускників профільних вишів

0

12.03.2018

За допомогою системи дистанційного багатопрофільного тестування з початку року перевірку на професіоналізм пройшло понад 6 тис. працівників ПАТ «Укрзалізниця» та випускників вишів. Причому стабільне функціонування та експлуатацію Internet-версії тесту вперше за 14 років її експлуатації забезпечували залізничні спеціалісти.

Система багатопрофільного тестування була впроваджена в експлуатацію   2004 року  в якості Internet версії для тестування керівників вищої ланки та випускників ВНЗ і локальної версії для тестування працівників масових професій та керівників середньої ланки.  У 2012 році Систему було повністю переведено в он-лайн режим.  Її завдання полягало у перевірці у працівника знань не тільки суто професійних, а й управлінського характеру, в тому числі  охорони праці та навколишнього середовища, сучасних інформаційних технологій, психологічних нюансів тощо.

Наприкінці минулого року  розробники Системи багатопрофільного тестування —  Харківський інститут інформаційних технологій — припинили супровід Internet версії. Втім, уже з 1 лютого 2018  року її програмно-технологічним  забезпеченням рівня ПАТ «Укрзалізниця» займаються фахівці виробничого підрозділу «Харківське відділення» філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця». На даний час після відновлення роботи система працює у штатному режимі, але попереду ще багато роботи по внесенню змін до комплексу запитань системи та доопрацюванню програмного забезпечення.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео