«Українська правда» заявляє, що адвокати Порошенка застерігають редакцію від публікацій компромату Онищенка

1

09.12.2016

Британська адвокатська компанія Atkins Thomson застерегла «Українську правду» від публікацій звинувачень депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка на адресу Президента України Петра Порошенка.

Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на відповідь компанії Atkins Thomson на запит видання щодо заяви британського журналіста Максима Такера.

Раніше цей журналіст заявив, що адвокати президента Петра Порошенка пригрозили подати позов проти британських ЗМІ за поширення заяв депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка про підкуп депутатів Ради в інтересах президента.

Компанія у листі підтвердила, що направила відповідного листа в британську газету The Times щодо намірів Максима Такера опублікувати в ній статтю про звинувачення Олександра Онищенка.

Також адвокати заявили, що представляють «Блок Петра Порошенка», його керівництво і український уряд. Вони додали, що отримали завдання вживати всіх заходів, щоб не допускати публікацій з цими звинуваченнями, які вони вважають неправдивими.

У листі також йдеться, що компанія при потребі подаватиме судові позови на будь-яке видання у Європі та світі за будь-яку републікацію цих наклепницьких, на думку адвокатів, звинувачень Олександра Онищенка.

«Українська правда» зазначає, що не публікує сам лист і не наводить прямих цитат з нього, оскільки у листі міститься відповідне застереження та вимога конфіденційності.

Як відомо, раніше Такер повідомив у своєму твіттері, що він і низка інших журналістів отримали лист від адвокатів Порошенка з погрозами судових позовів у випадку поширення заяв Онищенка. Такер також відмовився публікувати лист, оскільки у ньому теж містилися застереження про конфіденційність.

Раніше журналіст Максим Такер заявив «Українській правді», що не припинить підготовку статті для The Times, але додав, що опублікує її лише у тому випадку, якщо зможе довести правдивість заяв Онищенка.

Як відомо, Олександр Онищенко знаходиться за кордоном. Він заявляв, що через нього Адміністрація Президента здійснювала підкуп депутатів заради певних голосувань. Він зазначив, що готовий передати ці матеріали НАБУ. За даними джерел «Дзеркало тижня», з близького кола колишнього народного депутата Олександра Онищенка, який таємно документував аудіо- і відео компромат проти Петра Порошенка і осіб з його оточення Ігоря Кононенка і Макара Пасенюка, бізнесмен має записи щодо торгів з продажу каналу «112 Україна».

Як пише «Українська правда»,  британська службі BBC сьогодні, 9 грудня, повинна оприлюднити матеріал про заяви Онищенка щодо підкупу депутатів в інтересах Порошенка. «Такер публікується на BBC та низці інших видань як фрілансер», – зазначає видання.

9 грудня газета Kyiv Post опублікувала матеріал про заяви Онищенка, у якому також містяться його звинувачення на адресу депутата від БПП Ігоря Кононенка. За словами Онищенка, Кононенко є посередником в корупційних діях Порошенка.

В  Адміністрації президента «Українській правді» відповіли, що Онищенко працює на Росію, а британська адвокатська компанія Atkins Thomson «захищає інтереси України».

Комментарии

  1. Platon

    - 09.12.2016 21:16

    Ответить

    Ну да, Россия виновата, что Порошенко денег не хватает.

Последние новости >>

Последние видео