Україна представила свої модернізовані ракетні установки

0

12.10.2017

На заводі «Арсенал» модернізували зенітну самохідну установку ЗСУ-23-4 і тепер її можливості істотно розширилися, оскільки вона оснащена новою радіолокаційною станцією, оптико-локаційною системою і ракетним каналом, інформує 1NEWS з посиланням на Обозреватель.

Зразок цього озброєння був представлений на міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека», що проходить в Києві.

За словами директора заводу «Арсенал» Ігоря Волощука, установка оснащена «абсолютно новою радіолокаційною станцією – це стовідсотково українська розробка, заснована на технології цифрових антенних решіток». Її завдання – виявлення, захоплення і точний супровід всіх повітряних і наземних цілей, що знаходяться в секторі спостереження, а також видача інформації вказівки на мету на засоби ураження.

Також доданий оптичний радар – оптико-локаційна система, призначена для виявлення, автоматичного супроводу і видачі координат і параметрів цілі для її подальшого знищення.

І, нарешті, є «ракетний пенал на 4 ракети, що істотно підвищує бойові можливості комплексу і його ефективність, тому що раніше ракет не було», – повідомив директор «Арсеналу».

Він також повідомив про те, що на озброєнні російської армії є подібні машини, «за різними джерелами, в світі їх від 6 до 10 тисяч».

Виставка «Зброя та безпека» проходить в Міжнародному виставковому центрі в Києві по Броварському проспекту, 15, і відкрита для відвідувачів 11-12 жовтня з 10 до 18 годин, 13 жовтня – з 10 до 16 годин. Вартість вхідного квитка – 40 гривень.

Комментарии

Последние новости >>