Президент ухвалив закон про ратифікацію ЗВТ з Канадою

0

17.11.2016

Закон про ЗВТ з Канадою ратифікує угоду, підписану у липні 2016 року

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про ратифікацію Угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та Канадою». Про це йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Як зазначається, цим законом ратифікується угода, підписана між Україною та Канадою у липні 2016 року.

«Реалізація положень документа сприятиме розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною і Канадою, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від безмитного доступу до ринку Канади, відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку та модернізації власного виробництва з метою підвищення конкурентоспроможності на нових ринках», — йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що реалізація відповідної угоди сприятиме створенню нових робочих місць в Україні.

Закон про ЗВТ з Канадою набирає чинності в перший день другого місяця після отримання останньою зі сторін повідомлення про завершення виконання процедур, необхідних для її вступу в дію.

Нагадаємо, у парламент Канади також внесений законопроект про імплементацію ЗВТ з Україною.

Як повідомлялося, в липні Україна та Канада підписали угоду про зону вільної торгівлі. Верховна рада України та парламент Канади мають завершити ратифікацію угоди до кінця поточного року.

Джерело: Главком 

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео