Імпорт свинини до України зріс вдвічі

0

15.03.2018

У січні-лютому Україна імпортувала майже 1 тис. тонн свіжого, охолодженого та мороженого м’яса свиней. Про це повідомили в Асоціації свинарів України (АСУ) з посилання на митну статистику Державної фіскальної служби України.

«Такі обсяги надходження свинини з-за кордону більш ніж вдвічі перевищують обсяги імпорту аналогічного періоду 2017-го,» — заявили в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України».

За даними АСУ, упродовж зимових місяців завезли 993 тонн свіжої, охолодженої та мороженої свинини сукупною вартістю $ 1,6 млy. При цьому, до трійки найактивніших постачальників свинини за аналізований період «увірвалася» Канада, витіснивши Данію та Польщу, які входили до ТОП-3 у 2017-му та 2016-му відповідно.

«На тлі двократного зростання надходження імпорту відбулося триразове скорочення поставок української свинини на зовнішні ринки. Так, на разі основна частина, а це понад 57% експорту свинини, була спрямована до Гонконгу, тоді як цікавість з боку Грузії до продукції українського свинарства відчутно послабилася. Зокрема, за згаданий період до сусідньої країни відправили лише п’яту частину сукупних обсягів, а об’єми поставки живих свиней скоротилися на 38% у натуральному вираженні та на третину у валютному еквіваленті», — додали в асоціації.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео