«До 2020 року плануємо створити ПрАт «Пасажирська компанія»

0

12.10.2016

Реформування господарства пасажирських перевезень у далекому сполученні буде проведено в п’ять етапів і розпочнеться вже з 1 січня 2017 року, – про це та про інші новації розвитку пасажирського сектору повідомив член правління ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Михальчук під час інтерв’ю газеті «Магістраль».

За словами Сергія Михальчука, вже на початку січня 2017 року буде затверджено положення та керівний склад філії «Пасажирська компанія». Це й буде першим етапом її створення. На другому етапі заплановано до 1 квітня передати активи та зобов’язання виробничих підрозділів служби пасажирських перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та розпочати операційну діяльність. На третьому етапі запланована передача на баланс виробничих підрозділів пасажирських перевезень інших регіональних залізниць, філії «Українська залізнична швидкісна компанія» та інше. Цей етап передбачається закінчити до 1 липня 2017 року.

Після чого, за словами Сергія Михальчука, заплановане розділення вертикалей всередині компанії на ремонтну, експлуатаційну та інші. Також сформується й комерційна вертикаль: продаж, маркетинг, непрофільні доходи. Ці організаційні заходи будуть виконані до кінця 2017 року.

«Заключний – п’ятий етап полягає у створенні до 2020 року на базі філії «Пасажирська компанія» залежного товариства ПАТ «Укрзалізниця» – ПрАТ «Пасажирська компанія», – повідомив журналісту член правління.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео