У Сватівському районі відзначили День українського добровольця

0

15.03.2019

Сьогодні, 14 березня, в державі відзначається День українського добровольця. З цієї нагоди у Сватівській районній школі мистецтв відбувся захід, в якому взяли участь керівники району, добровольці, військовослужбовці районного військкомату, громадськість, «студенти» «Університету третього віку» Сватівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). (Джерело: http://svatovo.ws/news)
Хоча це свято є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскравою національною рисою, благословенням і традицією українського народу є небайдужість до свого сьогодення та майбутнього, до долі своєї Батьківщини, своїх дітей, честі і памяті своїх славних пращурів.
Зі словами великої поваги і вдячності за мужність, відданість національним інтересам та щирий патріотизм звернулися до добровольців на заході заступник голови Сватівської районної державної адміністрації Ганна Лемешко, керуюча справами районної ради Ольга Янголенко, тимчасово виконуючий обовязки заступника військового комісара з територіальної оборони Сватівського райвійськкомату, капітан Олександр Демченко та учасник АТО, член відокремленого підрозділу громадської спілки «Всеукраїнське обєднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», військовослужбовець Денис Домашин.
Під час урочистого заходу відбулася церемонія нагородження військовослужбовців подяками Сватівської райдержадміністрації та Сватівської районної ради за особистий внесок у справу захисту Батьківщини, мужність і героїзм у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України.
Присутні вшанували світлу память загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до памятного знаку борцям за незалежність України, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.
Для гостей заходу прозвучали пісні у виконанні аматорів Сватівщини.

 

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео