Рівненські козаки завітали на Луганщину

0

27.07.2017

26 липня,  до Сєвєродонецька прибули представники школи козацьких єдиноборств міста Рівне. 

Їх приїзд до Луганщини відбувся у рамках Меморандуму про співпрацю між Луганською та Рівненською областями, який було підписано у жовтні минулого року, та передбачає проведення спільних заходів щодо військово-патріотичного виховання молоді.

Тому, вісім делегатів з Рівненщини завітали до нас, аби, подорожуючи Луганщиною та Донеччиною знайомити місцевих жителів з технікою самооборони традиційною українською зброєю та духовними практиками козаків-характерників.
Козаки розповіли, що бажають проводити військово-патріотичне виховання молоді, презентуючи всім охочим гарт українського бойового мистецтва та стародавні надбання характерників.

«Ми продовжуємо тісну співпрацю з Рівненщиною. Радий вітати дорогих гостей, які популяризують наші славетні козацькі традиції!» – наголосив Юрій Гарбуз.

Гості вручили очільнику області — Юрію Гарбузу пам’ятні сувеніри про підписання угоди між Луганщиною та Рівненщиною. Юрій Гарбуз зазначив, що угода про співпрацю між областями тепер увічнена у такій чудовій формі та наповнена глибоким змістом добра і дієвої підтримки.

Учасники зустрічі висловили спільне бажання до поглиблення співпраці між областями у сфері культурного, освітнього та мистецького обміну.

 

 

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео