Рівненщина та Луганщина стали офіційними партнерами

0

25.10.2016

Під Меморандумом про налагодження партнерських відносин і співпраці між Рівненщиною та Луганщиною  поставили свої підписи голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. Офіційне підписання відбулося в місті Сєвєродонецьк. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

У Меморандумі, зокрема, йдеться про сприяння обміну досвідом у різних галузях економічного, науково-технічного, гуманітарного та культурного життя. Також плануються спільні проекти у сфері вирішення місцевих проблем, в тому числі із залученням коштів міжнародної технічної допомоги та донорських організацій.

Важливо, що триватимуть заходи із організації оздоровлення та відпочинку дітей з Луганської області в закладах Рівненського краю. Також у рамках поїздки Угоди про співпрацю підписали керівники Рокитнівського та Костопільського районів Рівненщини з головами відповідно Новопсковского та Попаснянського районів Луганської області. Таким чином мешканці Рівненської області сприятимуть у відбудові зруйнованої інфраструктури Луганщини. А також духовно підтримають цивільне населення, якому наразі необхідна допомога.

Нагадаємо, з 22 жовтня делегація з Рівненської області перебуває на Луганщині. Для цивільних мешканців цього регіону доставили понад 60 тонн гуманітарної допомоги, зібраної в рамках акції «Не будь байдужим», котру ініціював Олексій Муляренко. Це, зокрема, продукти харчування, речі першої необхідності, виготовлені власноруч православні дерев’яні хрести та каплички.

Джерело: Сфера-ТВ

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео