Освітяни з Луганщини приїхали до Львова в рамках спільної програми двох областей

0

19.04.2019

18 квітня в рамках спільного проекту Львівської обласної ради та Луганської обласної державної адміністрації «Змінимо країну разом», на Львівщину прибула делегація освітян з Луганщини. (Джерело: https://www.ukrinform.ua).

Про це повідомила заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик у Facebook.

«В складі делегації — 44 педагоги. Важливі ініціативи з подолання стереотипів через спільні об’єднавчі проекти набирають обертів», — написала Лішик.

Більш детально про цю подію розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Цей десант вчителів – дуже добрий приклад, коли вони приїздять уже за власною ініціативою, котра не обмежується нашою спільною програмою з Луганщиною. До речі, педагоги транзитом через Львівщину їдуть в Польщу і Німеччину. Склад делегації освітян представлений практично всією Луганщиною: від Новопскова до Троїцького. Є ті, котрих ми вже знаємо в обличчя, і ті, котрі приїхали вперше, але всі розуміють для чого ми робимо ці спільні обміни та готові продовжувати їх далі», — зазначив Ганущин.

За його словами, термін подачі заявок на конкурси обмінів між Львівською і Луганською областями продовжений до 26 квітня 2019 року, тож небайдужі вчителі освіти, культури та медіа можуть встигнути долучитися до реалізації проекту.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео