Фермери Донбасу зможуть спостерігати за полями он-лайн

0

22.05.2019

Розробники компанії “Drone.ua” створили методологію, яка дозволяє стежити за тим, що відбувається на полях. Ці дані допоможуть фермерам скоригувати свої посіви відповідно до інших засіяних площ у регіоні. (Джерело: https://bizshid.com).

Методологія базується на певному алгоритмі, який дозволяє у певний момент часу побачити картинку з поля, повідомляє 2Бізнес-Схід».

“Це інструмент аналізу поточного сівообігу на полях, він може допомогти як фермерам, так і тим компаніям, якій прогнозують обсяги продажів, формують ціни на сільгосппродукцію. Фермери можуть зрозуміти, скільки, наприклад, пшениці, засіяно у їхньому регіоні і скоригувати свої посіви. Ця розробка допоможе більш раціонально використовувати українську землю”, — розповів засновник компанії “Drone.ua” Валерій Яковенко

Перший моніторинг провели у кількох регіонах, у тому числі на Луганщині. Отримані результати розробники систематизують і передадуть замовникам.

“Виявилося, що засіяно значно більше, ніж в принципі є цих земель у держгеокадастрі, також землі використовуються не за призначенням, наприклад, там де пасовисько, давно ростуть сади, багато прикладів порушеного сівообігу”, — сказав Валерій Яковенко.

За словами засновника компанії, ця інформація базується на принципах роботи з відкритими даними і має допомогти фермерам сформулювати стратегічне бачення використання земель, а не споживацьке, яке панує зараз. Інформація може бути корисною податківцям, які отримують податки на землю та інші платежі від фермерів.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео