А.Хуг відвідає ділянки розведення сил на Донбасі

0

24.09.2016

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг з 25 по 28 вересня перебуватиме на Донбасі східну Україну, щоб оцінити ситуацію з безпекою, а також закликати всі зацікавлені сторони сприяти миру і нормалізації ситуації в Україні, передає УНН з посиланням прес-службу СММ ОБСЄ.

Зазначається, що він відвідає Донецьку і Луганську області, зустрінеться з командами СММ, проведе зустрічі з представниками Спільного центру з контролю та координації та іншими співрозмовниками.

Також він направив запит на зустріч з керівництвом збройних формувань у Донецьку та Луганську, щоб обговорити обмеження свободи пересування СММ ОБСЄ та інші перешкоди у виконанні мандата Місії, а також обговорити ситуацію з безпекою в районі і виконання Мінських угод.

У ході візиту пан Хуг також відвідає три ділянки розведення сил і засобів, а саме: в районі Золотого, Станиці Луганської, Петрівського.

Як повідомляв УНН, перший заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг повідомив, що у той день, коли було підписано рамкове рішення між сторонами конфлікту на Донбасі, спостерігачів СММ ОБСЄ не пустили до двох з трьох ділянок для верифікації, які були передбачені угодою.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео