Зустріч з Чорнобильцями

0

24.04.2018

19 квітня 2018 року за ініціативою громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Рубіжне» відбулася зустріч з представниками управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Луганської області та управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради. На порядок денний були винесені три питання:

1. Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я.

2. Про хід виконання у 2017 році міської Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2020 роки.

3. Відповіді на запитання.

По першому питанню доповідав головний лікарь Комунального закладу охрони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Пиж Р.М., який розповів про порядок укладання декларації з лікарями нашого міста.

По другому питанню доповідала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради Луганської області, Юсібова Ю.М, яка детально розповіла про виконання за 2017 рік міської Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В результаті обговорення поставлених на порядок денний питань було прийняте рішення винести інформацію «Про хід виконання у 2017 році міської Програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2020 роки» на розгляд сесії Рубіжанської міської ради, яка відбудеться 25.04.2018.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео