Змагання богатирів

0

09.01.2018

27-28 грудня 2017 року у кімнаті школяра «Супутник» Комплексу позашкільної роботи відбулись змагання з силового жиму лежачі (особиста першість в двох вікових категоріях) серед вихованців гуртка «Атлетична гімнастика» (кер. А.В. Бесєда).
Як Ви думаєте, яка найпопулярніша вправа в будь-якому тренажерному залі? Правильно, жим штанги лежачи. Його робить практично будь-який більш-менш досвідчений атлет, а вже новачки просто від нього в захваті. Саме біля лави зі штангою всі буквально навперебій шикуються, щоб зробити заповітний жим. Але це ще квіточки, ягідки ж починаються тоді, коли бачиш, що практично у кожного своя неповторна техніка його виконання. Іноді ось так подивишся і думаєш про себе: «а хлопці-то не знають».
Дійсно, масовість і популярність в якійсь мірі наклали відбиток на цю вправу. Адже здається, що якщо масове, значить все просто — тисни собі і тисни, і ніякої особливої техніки знати не треба, однак це далеко не так.
Всім тонкощам навчить досвідчений керівник гуртка — Бесєда Андрій В’ячеславович. Хлопці, приходячи на заняття, відразу ж отримують інструкції по техніці виконання тих чи інших вправ.
Хочеться сказати, що жим штанги лежачи — це вправа, яка збирає більше всіх глядачів в тренажерному залі, коли хтось робить його і бере більш-менш пристойну вагу, весь зал завмирає в очікуванні з думками — візьме чи не візьме? І якщо заявлена вага підкорилася, то це підвищує рейтинг спортсмена в очах побратимів по залізу.
Однак всі результати потрібно підтверджувати на змаганнях. Такі змагання «богатирів» в гуртку проходять регулярно.
Переможцями в зимовому турнірі стали:
• середня група — Рубан Іван (1 м.);
Лущік Артем (2 м.);
Стариков Данило (3 м.);
• старша група — Гоголь Владислав (1 м.);
Пасічник Данило (2 м.);
Весельський Владислав (3 м.).
Вітаємо хлопців з перемогою!

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео