Живий звук на сцені міського Палацу культури

0

03.04.2018

31 березня 2018 року вокально-інструментальний ансамбль та його солісти (керівник Буров Олександр Анатолійович) зустріли рубіжанського глядача у великому концертному залі МКУ «Палац культури» на звітному концерті «Ми разом».

Колектив існує усього 4 роки, але не дивлячись на це має успіх і поповнюється новими виконавцями. В репертуарі колектива вокальні і інструментальні композиції всіляких музичних напрямків та жанрів. За свій невеликий період творчого життя колектив бере безпосередню участь у роботі Палацу культури і міста виступаючи на різних сценічних майданчиках. Протягом заходу глядачі із захопленням слухали пісні українських, зарубіжних та сучасних популярних виконавців у супроводі двох інструментальних груп: «Lunar Sun» (Єлецьких Д., Нестеренко М., Рисухін С., Цибуля Д., Данько І.) та «You and me» (Буров О., Підкуйко А., Бєсєда Г., Сьомочкін В., Морозов Ю.). Приємним подарунком для глядачів став виступ Радьковою Олени яка виконала свою авторську пісню. Чарівна ведуча концерту Єлізавета Бєлікова розповідала про виконувані композиції та їх авторів тим самим пояснюючи глядачеві зміст концерту та обраного репертуару.

По завершенню заходу директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна особисто виказала слова вдячності кожному учаснику та керівнику вокально-інструментального ансамблю за виконану роботу та вручила листи подяки з квітами. Підводячи підсумки звітного концерту можна сміливо сказати про те, що глядач залишився задоволеним. Про це свідчили вдячні оплески та записи в Книзі відгугів.

Комментарии

Последние новости >>