«Запобігти. Врятувати. Допомогти»

0

17.09.2018

Рубіжанські вогнеборці 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області 14 вересня провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для учнів Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею. Мета акції – привернення уваги широких верств громадськості до питань пожежної безпеки та цивільного захисту, навчання населення основам безпеки життєдіяльності та підняття престижу аварійно-рятувальної служби.

Очевидне захоплення у присутніх учнів викликала рятувальна техніка, представлена окремими зразками, способи порятунку людей та демонстрація обладнання для безпечної роботи в різних умовах та надзвичайних ситуаціях. Кожен із присутніх мав змогу сфотографуватися на фоні техніки та рятувальників.

Акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” ще раз довела: аварійно-рятувальна служба ДСНС хоч і є державною за формою, все ж таки по своїй суті – це народна служба порятунку.  Сьогодні, звернувшись за телефоном «101»,  кожен може розраховувати на допомогу у будь яку годину у будь-якій надзвичайній ситуації, повідоляє сайт Рубежанської міської ради. 

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео