ЗАХОДИ ЦБС з 5 лютого до 11 лютого 2018 року

0

14.02.2018

«Морозні краплі зими»

У відділі мистецтв ЦМБ відкрилась виставка «Морозні краплі зими».

Гості бібліотеки зможуть оглянути зимові пейзажі з різних куточків нашого краю, написані місцевими художниками: В.Гайворонським, А.Кочковим, І. Дзюкевич.

В кожній картині майстрів відчувається любов до рідного міста, його надзвичайної природи. І це не дивно, бо природа наших просторів дійсно різноманітна, вона полонить, надихає своєю красою.

 

 

Доставка літератури «Ви не можете прийти в бібліотеку, тоді ми йдемо до вас …»

Позастаціонарного обслуговування — це обслуговування читачів за межами бібліотеки. Для цього на абонементі ЦМБ використовується така форма роботи, як кнігоношество. Її своєрідність полягає в тому, що книги з бібліотеки доставляються бібліотекарем за місцем проживання читача. Зараз кнігоношество використовується в обслуговуванні інвалідів і людей похилого віку на дому.

Так, 6 лютого 2018 року бібліотекар відділу доставила періодичні видання читачам-пенсіонерам. Вони дуже люблять книги, журнали, газети, в яких є рекомендації по догляду за рослинами і з домоводства. Це «Справжній господар», «Свати на дачі», «Заготовки», «Готуємо самі». У цей день під час акції «Читаємо дому» ми вперше відвідали Левченко М.С., сім’ю Максимових. Для них бібліотекар принесла цікаві журнали «Отдохни», «Свати на кухні», «Диєтика», книгу «Сад і огород».

 

Майстерня творчих здiбностей «В пошуках образiв»

Традиційно кожного місяця на абонементі ЦМБ відбуваються зустрічі членів РГО «Літературне об’єднання «Райдуга».

І сьогоднішній день не став винятком. 11 лютого 2018 року в бібліотеці зібралося сузір’я талановитих митців слова, щоб подискутувати. Майстерня творчих здібностей «В пошуках образiв» об’єднала широке коло рубіжанських поетів та шанувальників поетичного слова.

 

Відбувся майстер-клас з перукарського мистецтва «Магія зачіски»

11 лютого 2018 року в літературній вітальні ЦМБ відбувся майстер-клас з перукарського мистецтва «Магія зачіски», організований співробітниками відділу мистецтв.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео