В Рубіжному планують побудувати нову фабрику

3

06.10.2016

6 жовтня заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду з представниками компанії «Arber Fashion Group», яка займається пошиттям одягу. Також, у заході взяли участь міський голова міста Рубіжне Сергій Хортів, директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотських та керівництво Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження, сообщает Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.

Зокрема, на нараді йшлося про відкриття швейної фабрики і декількох магазинів фірмового одягу на території області.
Компанія має в своєму розпорядженні повний цикл виробництва, а реалізація одягу здійснюється тільки в фірмових магазинах, яких в Україні налічується понад 100.
Створення підприємства забезпечить близько 200 нових робочих місць, позитивно позначиться на розвитку легкої промисловості в області та просуванні українського товаровиробника на ринку, а також щомісячне поповнення бюджету на суму понад 2 млн грн.

Варто зазначити, що пропозиція «Arber Fashion Group» щодо відкриття фабрики у м. Рубіжному підтримана головою облдержадміністрації Юрієм Гарбузом, який особисто оглянув визначене для її розташовування місце.
Зі свого боку, представники центру зайнятості запевнили, що повністю готові забезпечити фабрику і магазини співробітниками, адже серед жителів області, включаючи переселенців, вже дуже багато бажаючих.
«Будь-який проект, що забезпечить наших земляків роботою, обласний бюджет додатковими надходженнями буде вітатися та усіляко підтримуватися облдержадміністрацією», запевнив Юрій Клименко.

Комментарии

 1. Platon

  - 06.10.2016 20:13

  Ответить

  А что сказал мэр города?

  1. Vano84

   - 07.10.2016 07:50

   Ответить

   что что, наверное рад был )

 2. chieftain

  - 07.10.2016 08:08

  Ответить

  Ранее на этом сайте в статье «Представители власти Рубежного встретились с почетными горожанами (фото, видео)» сообщается, что Хортив (для тех, кто не знает — мэр Рубежного) заявил об этом. В частности, он сказал, что «в ближайшее время в город должны зайти фирмы-производители, поэтому многие молодые люди смогут трудоустроиться».
  Вот линк на статью — http://rbncity.com/gorod/predstaviteli-vlasti-rubezhnogo-vstretilis-s-pochetnymi-gorozhanami-foto-video.html
  В материал также «вмонтирован» видеоролик, записанный на мероприятии, где можно более подробнее услышать слова мэра. Мэр заявляет о конкретных фирмах и их деятельности на территории Рубежного. Это место ближе к концу ролика, точнее сказать не могу, нет времени рыться)))

Последние новости >>

Последние видео