В КЗ «РМДШМ» відбувся сольний концерт учнів класу виклдача Фанти В.М.

0

04.05.2018

27 квітня 2018 року на відділі народних інструментів КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» пройшов сольний концерт  учнів  старшого викладача вищої категорії Фанти Віктора Михайловича. В концерті  взяли участь лауреати обласних,Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: Юрченко Григорій, Савосюк Владислав, Мамона Поліна.

Викладач,Фанта В.М., розповів про творчі досягнення кожного з виступаючих та  дав анотації до творі , які виконувались у концерті. Виступи учнів були яскравими та емоційними, солісти  продемонстрували високий технічний рівень підготовки.

В концерті звучали твори: І.Баха, В.Моцарта,В.Дікусарова, В.Семенова, Є Дербенко, В.Власова,О.Гайденка, В.Баканова, які супроводжувались бурхливими оплесками присутніх у залі викладачів,батьків та учнів відділу народних інструментів.

Заступник директора КЗ «РМДШМ» Модлик Г.О. та завідуюча відділом Чумак Н.М. зауважили, що таким успіхам учні завдячують своєму викладачу,Фанті В.М., — його професійній майстерності та наполегливості . Колеги – викладачі  побажали Фанті В.М. творчого натхнення,професійних успіхів і талановитих учнів.  Щиру вдячність від батьків  висловила мати випускниці  відділу народних інструментів Мамони Поліни.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео