Учні школи мистецтв перемогли в конкурсі «Мистецтво і діти»

0

02.04.2018

24 березня 2018 року  в Сєвєродонецькому коледжі культури та мистецтв імені Сергія Прокоф’єва  пройшов обласний  огляд-конкурс  індивідуальної  виконавської майстерності  «Мистецтво  і  діти» серед учнів  шкіл  естетичного  виховання.

Вітаємо учнів КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» — переможців конкурсу!

I  місце

Савосюк  Владислав            (баян)  викладач  Фанта  В.М.

Сумін  Роман                        (баян) викладач  Фанта  В.М.

Івахно  Кирило    (тромбон)  викладач  Дейнега  А.В. концертмейстер Зеленська В.М.

Лобунець  Андрій(домра)   викладач Мірошниченко Г.О. концертмейстер  Бойко  М.В.

Алдергот  Марія (домра)     викладач Мірошниченко Г.О. концертмейстер  Бойко  М.В.

 

II  місце

Бережна  Катерина   (баян)  викладач  Фанта  В.М.

Мамона  Поліна        (баян)  викладач  Фанта  В.М.

Шестопалов  Владислав (гітара)  викладач Федоров Д.М.

Барабанова Олександра (вокал)викладач  Пшенична Н.М.,концертмейстер  Коваль  І.В.

Проценко  Владислав (вокал)  викладач Пшенична  Н.М.,концертмейстер  Коваль  І.В.

Скороход  Катерина (вокал) викладач  Андрєєва  А.Г.,концертмейстер  Єщенко  О.І.

Черноп’ятко  Софія  (флейта)викладач  Дейнега  А.В.,концертмейстер Зеленська В.М.

 

III  місце

Юрченко  Григорій  (баян)  викладач  Фанта  В.М.

Лабченко Андрій  (баян)     викладач  Чумак  Н.М.

Гребенюк  Артем  (гітара) викладач  Федоров  Д.М.

Суржок  Віра     (бандура)   викладач  Коскіна  Є.Г.

Лисенко  Андрій(фортепіано) викладач  Ніколаєвська  Г.В.

Лазаренко  Марк(кларнет) викладач  Тимощук  А.С.концертмейстер Набока  О.В.

Щербакова-Мурадова   Карина (вокал)викладач  Андрєєва  А.Г. концертмейстер  Єщенко  О.І.

 

IV  місце

Шпотя  Михайло(скрипка) викладач  Казаніна  Г.А.,концертмейстер  Семенченко  Ю.М.

Твердохлібова  Софія(скрипка)викладач  Казаніна  Г.А.,концертмейстер  Шавгулидзе Т.Л.

Брієвська  Діана (ударні інстр.)викладач Тимощук  А.С.,концертмейстер Зеленська В.М

Лараренко Софія (віолончель) викладач Лупалова О.О.,концертмейстер Левченко Т.В.

Овчаренко  Луций (валторна)викладач  Тимощук  А.С.,концертмейстер Набока  О.В.

Тюкало  Микита (труба)викладач  Дейнега  А.В.,концертмейстер Набока  О.В.

Владимиров Валерій(вокал)викладач Пшенична  Н.М.,концертмейстер  Коваль  І.В.

Кучеренко  Емілія (домра) викладач Мірошниченко Г.О.,концертмейстер  Бойко  М.В.

Захаренко  Анна   (бандура) викладач  Коскіна  Є.Г.

 

Щиро дякуємо викладачам та концертмейстерам за підготовку учнів до конкурсу а батькам за підтримку!

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео