У Рубіжному відсвяткували День Батька

0

19.06.2019

В Україні стільки разів відзначали День матері, День захисту дітей, День сім’ї, а ось День Батька святкується вперше. І ми сподіваємося, що він дуже швидко стане популярним і придбає свої традиції. (Джерело: https://rmr.gov.ua).

Так, 14 червня 2019 року на пл. Володимирській біля МКУ «Палац культури» о 19-00 працівники Палацу культури започаткували святкування Дня Батька.

Спочатку пройшла розважальна програма з гучною назвою «Супер татусі», де татусі змагалися між собою за звання «Найкращого Батька» у різноманітних конкурсах та естафетах. У конкурсі «Самий ловкий тато» батьки ловили рибу із фонтана. Усі з задоволенням спостерігали цю кумедну картину, діти с мамами допомагали своїм татам, вболівали за них, підтримували. А у конкурсі «Самий дбайливий тато» татусі зав’язували банти лялькам.

Це було незабутнє видовище, з якою обережністю татусі це робили. В загалі татусі гідно пройшли усі змагання, відповіли на усі питання з приводу виховання дітей та довели, що вони батьки в Рубіжному найкращі. По закінченню програми було проведено майстер – клас, де діти з радістю відгукнулись на пропозицію зробити сувеніри-подарунки своїми руками для улюблених татусів, щоб висловити свою їм щиру подяку.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео