У Рубіжному проводитиметься перформанс-акція «Бюджетний пиріг»

0

23.05.2019

24 травня 2019 року у Рубіжному проводитиметься перформанс-акція «Бюджетний пиріг», на якій відбудеться інформування жителів про виконання бюджетних програм та міського бюджету за 2018 рік. (Джерело: http://paralel-media.com.ua).

Мета акції: підвищити рівень обізнаності громадян про бюджетні процеси у місті, сприяти залученню мешканців до прийняття управлінських рішень, ознайомити громадян з особливостями використання бюджетних коштів.

Акція «Бюджетний пиріг» проводиться в рамках проекту «Бюджетний сканер або запровадження стандартної процедури обов’язкового публічного звітування розпорядників бюджетних коштів» реалізовується ГО «Інститут суспільно-економічних досліджень» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»‚ що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється PACT в Україні.

«Бюджетний сканер»прагнеоб’єднати зусилля депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування, громадських активістів та зацікавлених мешканців у розвитку фінансової грамотності населення, в залученні громадян до прийняття рішень, у тому числі тих, що стосуються планування та використання бюджетних коштів.

Серед організаторів і тих, хто впроваджує ініціативу: ГО «ЛООС», ГО «Громадський Дім», Суспільно-політичний оглядач «Трибун» та ГО «Інститут суспільно-економічних досліджень» (ІСЕД).

Місце проведення: площа Володимирська (біля входу у будівлю Рубіжанської міської ради)

Дата: 24 травня 2019 року (п’ятниця)

Час початку: 11:00

Запрошуємо поласувати смачним тортом та дізнатися про проблеми й перспективи публічного звітування за бюджетом та бюджетними програмами у місті Рубіжне громадських активістів, представників ЗМІ, депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування та просто зацікавлених представників рубіжанської громади.

Додаткова інформація:

Регіональний координатор проекту «Бюджетний сканер» Євген Ільченко
+38(063) 742 58 50

gromady@rub.org.ua

Проект «Бюджетний сканер» реалізується в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео