У Рубіжному громадкість зустрілась з поліцією

0

31.10.2016

«Дієва взаємодія з громадськістю – важливий напрямок роботи патрульної поліції», – начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Артур Красюн

Минулої п’ятниці в приміщенні Рубіжанської міської ради відбулась зустріч патрульних поліцейських з представниками місцевої влади та громадськістю. На заході обговорили питання взаємодії патрульної поліції з мешканцями міста.

За три години доповідачі відповіли на понад 30 питань, які цікавили присутніх.

Один з учасників круглого столу зауважив, що пішоходи, які порушують ПДР, створюють велику загрозу для себе і водіїв на дорозі.

«Пішоходи, як і водії є учасниками дорожнього руху. Якщо пішохід порушив відповідні правила, то понесе за це відповідальність, яка передбачена Законом» – відповів заступник начальника Управління Артур Красюн.

Крім питань, які пов’язані з безпекою дорожнього руху підіймались і загальні, які стосуються спілкування поліції з громадянами та, безпосередньо, мешканцями Рубіжного.

Представник від керівництва патрульної поліції наголосив, що тісна і дієва співпраця з громадськістю є одним із важливих напрямків роботи.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео