У Рубіжному буде відкрито притулок для постраждалих від домашнього насильства

0

07.02.2019

Програма UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення “Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» укріплює свою діяльність у місті Рубіжне. Відтак, після підписання Меморандуму між UNFPA Україна та Міською радою у грудні 2018 року, уже прийнято рішення про створення у місті Кризового центру для жінок, що постраждали від насильства, з  двома відділеннями  — притулком та центром денного перебування.

У планах також створення міської міжвідомчої робочої групи з питань протидії та профілактики домашнього насильства та/або насильства за однакої статі, що дозволить зміцнити міжвідомчу системи координації з попередження та захисту постраждалих. Доступ до послуг та підтримки постраждалих буде забезпечено налагодженою взаємодією між новоствореним Кризовим центром та мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги міста Рубіжне і Луганської області. Для спеціалістів, які надають допомогу, буде проведено ряд навчальних тренінгів. Передбачається і інформаційна підтримка через розповсюдження матеріалів, проведення прес-конференцій, розміщення соціальної реклами із контактами допомоги.

Програма UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення “Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» реалізується у співпраці з Міністерством соціальної політики за фінансової підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео