Тривають ремонтні роботи на каналізаційному колекторі

0

21.05.2019

Для транспортування стічних вод від населення та підприємств міста використовується залізобетонний колектор діаметром 600 мм по вул. Студентській, який був збудований у 1964 році. (Джерело: https://rmr.gov.ua).

Строк експлуатації міського каналізаційного колектору досяг 55 років, хоча відповідно до держаних нормативів (Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від. 17.05.2005 р. №76) орієнтовна тривалість ефективної експлуатації зовнішніх каналізаційних мереж складає 30-40 років.

На сьогоднішній день вищевказаний колектор знаходиться у аварійному стані.

Так, починаючи з 2013 року на даному колекторі постійно виникають аварійні ситуації через обрушення його ділянок.

У квітні 2019 року біля будинку вул. Студентська 34 знов трапилось обрушення ділянки колектору протяжністю близько 15 м. п., ремонті роботи тривали протягом тижня. Ситуація з усуненням аварій погіршується великою глибиною залягання колектору – понад 7-8 метрів, тому для ліквідації аварії міське водопостачальне підприємство було вимушено залучати додаткову землерийну техніку.

Порушення цілісності колектору призведе до неможливості пропускати каналізаційні стоки та засмічення каналізаційної насосної станції, якою транспортувалися стоки на очисні споруди

17.05.2019 відбулося обвалення каналізаційного залізобетонного колектора на території заводу «Краситель». Ліквідацією аварії займається КП «РВУВКГ». Однак роботу аварійної бригади ускладнює великий обсяг стоків. Для ліквідації аварійної ситуації можливе припинення подачі води.

Окрім того, на сьогоднішній день не відомо, у якому саме місті може виникнути провалення ґрунтів та автошляху. З метою уникнення небезпеки для учасників дорожнього руху та пішоходів рекомендуємо водіям не здійснювати рух транспортних засобів на ділянці дороги по вул. Студентська від вул. Б. Хмельницького до вул. Менделєєва.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео