Тренінг «Інструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання»

0

19.11.2018

14 листопада 2018 року у Рубіжанській центральній міській бібліотеці відбувся дуже корисний тренінг «Інструменти фандрейзингу та профілактика професійного вигорання». Тема надзвичайно цікава і актуальна, адже не кожен має навики залучення додаткових ресурсів для розвитку неприбуткових організацій та новостворених громад. Завдяки висококваліфікованим тренерам Євгенії Ставицької — тренерки та експертки з комунікацій та фандрейзингу, Олексія Бердника – практикуючого психолога та Фонду Громади Житомира учасники тренінгу ознайомилися з інструментами фандрейзингу та можливостями їх використання для реалізації добрих справ у своїй громаді.

На заході були: представники громади, ВПО, учасники АТО, активісти організацій «Незалежний журналіст» та «Вибір». В рамках тренінгу присутні прийняли участь у рольовій діловій грі: “Чотири звернення про фінансову допомогу”, дізнались про “30 інструментів фандрейзингу”, обговорювали лайфхаки про проведення фандрейзингової кампанії, випробували на собі техніки швидкої мобілізації та виходу зі стресів. По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати.

Дякуємо тренерам за можливість побачити себе та світ з нових, невідомих досі ракурсів, що стало реальним під час виконання практичних вправ та обговорень.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео