Стан води озера Пісочне м. Рубіжне відповідає санітарним нормам

0

31.07.2018

На 17 липня 2018 р. досліджено стану води на озері Пісочне за програмою соціально-гігієнічного моніторингу в 2018 році, , повідомляє  Рубіжанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України».

З озера Пісочне досліджено: 6 проб води на мікробіологічні показники, з них – 1  проба — не відповідала вимогам діючого нормативу за бактеріологічними показниками, але при повторному відборі – відхилень від вимог санітарного законодавства не було виявлено.  Патогенної мікрофлори збудників інфекційних захворювань не виявлено. Відбір проб води водойма проводиться з кратністю – двічі на місяць у купальний сезон.

Лабораторні спостереження стану води озері Пісочне здійснюються згідно  Постанови Кабінету Міністрів України №182 від 20.02.2016 «Про затвердження Порядку проведення державного соціально-гігієнічного моніторингу», плану моніторингових досліджень на 2018 рік, з метою забезпечення виконання функцій епідеміологічного нагляду (спостереження) стану середовища життєдіяльності людини, в межах повноважень, Рубіжанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України».

 

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео