Спортсмены из Рубежного приняли участие в чемпионате по велоспорту

9 и 10 ноября в г. Кременная проходил чемпионат Луганской области по велоспорту (маутенбайк). В соревнованиях приняли участия 60 спортсменов из городов Рубежное, Северодонецк, Кременная.

Читать далее «Спортсмены из Рубежного приняли участие в чемпионате по велоспорту»

Луганщина может рассчитывать на своих спортсменов в летних Олимпийских играх

Виталий Комарницкий, как Председатель Луганской областной государственной администрации, принял участие в первом заседании организационного комитета по подготовке спортсменов Луганской области к участию в XXXII летних Олимпийских играх.

Читать далее «Луганщина может рассчитывать на своих спортсменов в летних Олимпийских играх»

Спортсмен из Луганска получил лицензию на Олимпийские игры

Спортивный гимнаст из Луганска Евгений Юденков в составе сборной команды Украины по спортивной гимнастике завоевал лицензию на Олимпиаду 2020 года. Об этом сообщили в Управлении молодежи и спорта Луганской облгосадминистрации на своей странице в Facebook.

Билет на ожидаемые спортивные соревнования четырехлетия Украинские гимнасты завоевали благодаря удачному выступлению в квалификации (4 место) на чемпионате мира, который сейчас проходит в Штутгарте (Германия).

В состав команды входит спортсмен Луганской области — Евгений Юденков, воспитанник тренера-преподавателя Андрея Хрусталева.

Рубіжанські спортсмени – найсильніші з пішохідного туризму

21-22 червня 2019 року дві команди м. Рубіжного (керівник Ігор Тарасенко) взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з пішохідного туризму серед юнаків та дорослих, який проходив поблизу м. Сєвєродонецька. Захід був організований управлінням молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації та Федерацією спортивного туризму Луганської області. (Источник: https://rmr.gov.ua).

9 команд – представників Луганщини змагалися на смузі перешкод, яка включала в себе підйом по умовній скельній ділянці, спуск по вертикальних перилах, траверс схилу; спортсмени переправлялися по вірьовці через яр та по навісній переправі через річку, через річку вбрід.

Наші команди продемонстрували вміння та навички, набуті протягом навчального року, вправно долаючи всі перешкоди.

У підсумку команда Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді у складі Артема Бузалова, Іллі Коваленка, Ярослава Бойкова, Діни Білянської, посіла І загальнокомандне місце. Команда КНВК «Рубіжанський ліцей», до складу якої увійшли Артем Шапкін, Роман Болдирєв, Катерина Андрюшина, Єлизавета Гребенюк, посіли ІІІ загальнокомандне місце.

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо їм нових перемог.

В Рубіжному відбулися змагання юних баскетболістів, присвячені Дню Конституції України

21 червня 2019 року на спортивних майданчиках РПК ЛНУ відбулися міські змагання з стрітболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат старшого, середнього та молодшого віку, присвячені Дню Конституції України. (Джерело: https://rmr.gov.ua).

Команди представляли вихованці ДЮСШ №1 та РПК ЛНУ. Дані змагання підвели риску тренуванням вихованцям ДЮСШ №1 у навчальному 2018-2019 році. Юні баскетболісти ДЮСШ №1 впевнено провели баскетбольний обласний сезон – отримали багато перемог над однолітками з других міст області. Юні баскетболісти та тренери ДЮСШ №1 Абазіна В.І., Семенцова В.Ф., Олендарь В.В. та Сторчак А.О. відсвяткували початок літніх канікул.

Переможцями в своїх вікових групах стали команди «Спартак», «Ладушки», СШ №2 серед дівчат та ДЮСШ №!, «Баскет», «Легенда» серед юнаків. Всі переможці отримали дипломи та медалі від виконавчого комітету Рубіжанської міської ради.

Відділ культури, молоді та спорту висловлює щиру подяку за організаційну підтримку змагань ДЮСШ №1 (Дорошенко О.О.) та РПК ЛНУ (Горелік В.О.).

Рубіжанський важкоатлет з Рубіжного вдало виступив на Всеукраїнських іграх ветеранів

У Львові відбулися VII літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки з важкої атлетики.

Всеукраїнські ігри ветеранів спорту проводилися з метою сприяння реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, збереження та примноження спортивної слави України, популяризації здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України, залучення осіб середнього та старшого віку, спортсменів різних вікових груп, аматорів спорту до активних занять масовим спортом та участі у змаганнях зі спорту ветеранів, пропаганди ідей олімпізму, сприяння розвитку спорту ветеранів, олімпійських та неолімпійських видів спорту, активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед ветеранів фізичної культури і спорту на населення в регіонах України.

У складі збірної Луганської області вдало виступив рубіжанський спортсмен-ветеран Костянтин Яременко.

Костянтин виборов ІІ місце в віковій групі та виконав норматив «кандидат в майстри спорту України».

Соціальний проект «Баскетбольне містечко» крокує містами Луганської області

В Луганській області триває соціальний проект «Баскетбольне містечко», метою якого є залучення дітей та молоді області до активних занять баскетболом. В Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному в рамках проекту викладач РПК ЛНУ, тренер ДЮСШ №1 з баскетболу Андрій Сторчак проводить майстер-класи, а також конкурс «снайперів» (кидки в кільце з різних дистанцій) та показову двосторонню гру.

У Рубіжному в проекті у травні були залучені до участі учні навчальних закладів: РПК, РПХТЛ, ЗОШ №3, ЗОШ №4, КНВК «Школа-дитячий садок», КНВК «Рубіжанський ліцей», СШ №7, ЗОШ №8, ЗОШ №9 та СШ №10.

Даний проект відбувається за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в рамках напрямку «Соціальна згуртованість» Проекту підтримки для Міністерства з питань тимчасово окупованих територій «Активні громадяни».

Микола Бараннік став чемпіоном з пауерліфтінгу в Чехії

Микола Баранник, майстер спорту України міжнародного класу, тренер ДЮСШ №1 з пауерліфтінгу, 2 травня 2019 року, виступаючи на Чемпіонаті Європи в місті Плзень (Чехія) у ваговій категорії до 83 кг, підтримав успішний виступ збірної України на Чемпіонаті і став володарем великої золотої медалі (в сумі трьох вправ) з результатом 910 кг. (Джерело: https://rmr.gov.ua).

У присіданні з результатом 352,5 кг і в жимі лежачи (270 кг) рубіжанський спортсмен завоював малі золоті медалі, в тязі (292,5 кг) — бронзовую нагороду.

Ще одна спортсменка, вихованка ДЮСШ №1, майстер спорту України міжнародного класу Наталія Гаргуновська (в даний час навчається і тренується в Харкові) у ваговій категорії до 63 кг серед жінок посіла третє місце у європейської табелі про ранги. Спортсменка здобула також малі бронзові медалі в присіданні (212,5 кг) та в жимі — 125 кг, результат в тязі — 125 кг, Загальна сума — 515 кг.

Нагадаємо, що напередодні в європейській першості серед юніорок святкувала перемогу ще одна рубіжанка Аніта Колесник — 3 місце в сумі і 3 малих бронзових медалі у вправах.

Таким чином, наші пауерліфтери до скриньки медалей української збірної на цьому чемпіонаті додали 3 золотих та 8 бронзових нагород.  Відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради вітає педагогічний колектив ДЮСШ №1 та тренерів — братів Урбан: Віктора Миколайовича і Андрія Миколайовича з вагомим успіхом на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу. Молодці! Так тримати!!!

Команда СШ №2 стала переможцем міського етапу Спартакіади допризовної молоді

18 квітня на стадіоні «Хімік» відбулася міська Спартакіада допризовної молоді, присвячена 74-річниці Перемоги Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь старшокласники з восьми загальноосвітніх шкіл міста.

У вітальному слові до допризовників звернулися військовий комісар Рубіжансько-Кремінського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник О.А.Лазаренко, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту С.О.Ступнікова, головний спеціаліст управління освіти О.О.Бутенко.

У програмі Спартакіади допризовної молоді — 4 види змагань: біг 100 м, підтягування на перекладині, метання гранати і стрільба з пневматичної гвинтівки, які повинні пройти всі члени команди — 6 юнаків.

У результаті проведених змагань визначилися переможець і призери міської Спартакіади. За третє місце нагороджена команда КНВК «Рубіжанський ліцей»,  друге місце посіла команда СШ №7. Перехідний кубок переможця міської Спартакіади допризовної молоді за ПЕРШЕ місце завоювала команда СШ № 2.

Всі призери змагань нагороджені пам’ятними медалями та дипломами відповідних ступенів.

Рубіжанські двоборці успішно виступили на Чемпіонаті України

12-14 квітня у місті Харків проходили  Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство». (Джерело: https://rmr.gov.ua).

В змаганнях взяли участь понад 700 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

Команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 14 спортсменів (11 – учасники Чемпіонату України, та 3 — учасники Всеукраїнських змагань) із Дитячо — молодіжного фізкультурно — спортивного Товариства «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» міста Рубіжне. Тренером – представником команди виступив «Заслужений тренер України» Клюкало Геннадій Григорійович.

Двоборці змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильвому бої за версіями «Бойового двоборства» (Б-1 – Б-6).

В Чемпіонаті України  рубіжанські спортсмени вибороли 22 медалі (5 «золотих», 11 «срібних» та 6 «бронзових»), а також 5 медалей (2 «золоті», 1 «срібна» та 2 «бронзові»)  — у Всеукраїнських змаганнях.

Переможцями та призерами Чемпіонату України та Всеукраїнських змагань у віково – вагових категоріях «Бойового двоборства» стали: Полтавець Борис, Пономарьова Мирослава, Бєгунов Ілля, Петренко Юлія, Кравченко Руслана, Дорощенок Максим, Медвідьов Денис, Селявін Ілля, Рафіков Арсеній, Манченко Єгор.