Сім стаціонарних пунктів обігріву в місті Рубіжне

0

27.11.2018

У зв’язку з можливим ускладненням погодних умов в зимовий період, та зниженням температури повітря нижче -100 С, для надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному, у місті Рубіжне створені сім стаціонарних пунктів обігріву, до яких можна звернутися у разі переохолодження.

Такі пункти розміщені:

1. На базі військового намету, встановленого Рубіжанським МУ ГУ ДСНС України у Луганській області в районі 2-ї прохідної ПАТ «Рубіжанський КТК», — працює цілодобово;

2. На базі КП «Рубіжанське виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства» за адресою: м. Рубіжне, вул. Менделеєва, 4, — працює цілодобово;

3. На базі КСТП «Рубіжнетеплокомуенерго» за адресою м. Рубіжне, вул. Іванова, 157, — працює цілодобово;

4. На базі КУ «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг» Рубіжанської міської ради, за адресою:
м. Рубіжне, вул. Будівельників, 25, — працює з 08.00 до 17.00 години;

5. У будинку релігійної організації «Храм на честь ікони Почаївської Божої матері» за адресою: м. Рубіжне, вул. Чехова, 9а, – працює з 08.00 до 13.00 години;

6. У приміщені храму блаженної Матрони Московської, за адресою:
м. Рубіжне, вул. Володимирська, 6, — працює з 08.00 до 18.00 години;

7. У приміщені Свято – Георгіївського храму за адресою: м. Рубіжне, вул. Визволителів, 47 – працює з 07.00 до 17.00 години.

Звертаємо Вашу увагу на уникнення можливих фактів обмороження та травмування.

Для запобігання переохолодженню використовуйте теплий одяг та взуття, на вулиці знаходьтеся не тривалий час. Необхідно виключити подорожі на великі відстані (поїздки, піші прогулянки).

Іншим чинником небезпеки в зимових умовах є ожеледиця. Звертаємо увагу на взуття для виходу на вулицю в умовах ожеледиці. Найкраще підійде взуття з підошвою на м’якій основі (гумовій, мікропористій тощо). На підбори, підошву наклейте лейкопластир або ізоляційну стрічку на тканинній основі та перед виходом натріть їх піском. Також можна наклеїти на підошву наждаковий папір на тканинній основі або одягти на взуття два гумових кільця.

У ході руху  ступайте на всю підошву, не поспішайте, ноги злегка розслабте в колінах. Руки не тримайте в кишенях, не займайте торбами. Найбільші ушкодження людина одержує тоді, коли, втрачаючи рівновагу на слизькій поверхні, намагається утриматися на ногах. Для зменшення сили удару в результаті падіння необхідно відразу присісти й таким чином знизити висоту. У момент падіння варто стиснутися, напружити м’язи і, при зіткненні з поверхнею землі, постаратися перекотитися, зменшуючи енергію падіння.

Не ходіть краєм проїжджої частини дороги, не перебігайте її під час ожеледі. Обходьте металеві кришки люків, як правило вони вкриті шаром льоду. Тримайтеся подалі від будинків (особливо вкритих шаром снігу, бурульками)  ближче до середини тротуару.

Відділ з мобілізаційної роботи, цивільного захисту

та сприяння правоохоронним органам

Рубіжанської міської ради

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео