Шевченківськими шляхами

0

26.03.2018

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душу окриля.

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля.

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. 204 роки минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Щороку в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проводяться заходи, спрямовані на вшанування пам’яті поета. Цього разу ми підготували пізнавально-інтелектуальну вікторину «Шевченківськими шляхами», де учні змагалися за звання кращого знавця життя і творчості поета.

У вікторині взяли участь команди «Соколи» (КНВК «Рубіжанський ліцей»), «Вільні люди» (СШ № 2), «Патріот», «Фортуна» (ЗШ № 1), «Краєзнавці» (РМЦТКСЕУМ), «Нащадки козацької слави» (ЗШ № 8), «Нащадки Кобзаря» (ЗШ № 4) та за доброю традицією команда педагогів та гостей «Атланти».

Оцінювали відповіді учасників вчитель української мови та літератури ЗШ № 1 Дорохова А.В. та керівник гуртка РМЦТКСЕУМ Тарасенко І.М.

Перший блок питань «Життєвий шлях Кобзаря»» був пов’язаний із видатними подіями у житті Т.Г.Шевченка. У другому блоці команди продемонстрували глибокі знання літературних творів поета. Третій блок мав назву «Шевченко – художник», і діти відкрили для себе Тараса Григоровича з іншого боку – як талановитого художника.

Дуже азартним виявився конкурс бліц-питань для капітанів команд, які набрали однакову кількість балів. Це команди «Нащадки Кобзаря» (ЗШ № 4) та «Патріот» (ЗШ № 1).

Всі команди показали глибокі знання творчості Т.Г.Шевченка. Переможцями у цій грі стали вихованці Центру – команда «Краєзнавці». Почесні друге та третє місця посіла відповідно наймолодша команда «Патріот» (ЗШ № 1) та «Нащадки Кобзаря» (ЗШ № 4). Усі учасники отримали грамоти Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та солодкі подарунки від заступника керівника Рубіжанської партії «За життя» Ольги Новікової.

Педагогічний колектив висловлює подяку педагогам, які взяли участь у заході та підготували команди до вікторини: Ірині Миколаївні Видиш, Юлії Вікторовні Панкратовій, Марії Андріївні Курочкіній, Олесі Ігорівні Лунгу. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових успіхів.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео