Рятувальники м. Рубіжне практично навчали правилам користування вогнегасником працівників та вихованців спортивної школи

0

11.06.2019

З метою попередження виникнення пожеж та навчання громадян правилам пожежної безпеки, фахівці ДСНС Луганщини постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій. (Источник: https://rmr.gov.ua/).

Так, 05 червня, в місті Рубіжне, на запрошення Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Рубіжанської міської ради Луганської області, співробітники Рубіжанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели роз’яснювальну роботу в оздоровчих лагерях ДЮСШ№1 щодо правил користування вогнегасником у разі виникнення пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей. Рятувальники нагадали усім дітям про те, що власна безпека залежить, передусім, від них самих. Отже, елементарних правил безпеки повинна дотримуватися кожна людина. Це не вимагає жодних над зусиль, проте завдяки цьому можна зберегти життя та здоров’я.

Під час зустрічі рятувальники акцентували увагу присутніх на порядку дій громадян у разі виникнення пожежі та вмінні користуватися первинними засобами пожежогасіння. Також не забули рятувальники нагадати присутнім і про основні правила пожежної безпеки у побуті, під час відпочинку у лісових масивах та біля води, а також про дії у разі виявлення підозрілого предмета.

По завершенню заходу фахівці ДСНС відповіли на запитання працівників спортивної школи та роздали листівки інформаційного характеру.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео