Рубіжанські двоборці вдало виступили на чемпіонаті України

0

19.04.2018

13-15 квітня у місті Харків відбулися Чемпіонат України та Всеукраїнський дитячій Турнір з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство».

В змаганнях взяли участь понад 600 найсильніших спортсменів з 15 регіонів України.

Команду Луганської області, сформовану на базі Відокремленого підрозділу Громадської організації «Всеукраїнська Федерація військово-спортивних багатоборств» у Луганській області, представляли 14 спортсменів (12 – учасники Чемпіонату України, та 2 — учасники турніру) із Дитячо — молодіжного фізкультурно — спортивного Товариства «Клуб Східних єдиноборств та оздоровчих систем» міста Рубіжне (тренер– представник — «Заслужений тренер України» Клюкало Геннадій Григорійович).

Двоборці змагалися у стрільбі з пневматичної гвинтівки та всестильвому бої за версіями «Бойового двоборства» (Б-1 – Б-6).

В Чемпіонаті України  рубіжанські спортсмени вибороли 23 медалі (10 «золотих», 10 «срібних» та 3 «бронзових»), а також 4 медалі (2 «золоті», 2 «срібні»  — у Всеукраїнському дитячому турнірі.

Переможцями та призерами Чемпіонату України у віково – вагових категоріях «Бойового двоборства» стали:

— Атаманичев Микита                        (Б-1) – 2 місце;

(Б-2) – 2 місце;

(Б-5) – 1 місце;

— Полтавець Борис                             (Б-1) – 3 місце;

— Кравченко Руслана                         (Б-1) – 2 місце;

(Б-2) – 1 місце;

(Б-5) – 1 місце;

(Б-6) – 1 місце;

— Бегунов Ілля                                     (Б-1) – 1 місце;

(Б-2) – 2 місце;

(Б-3) – 3 місце;

— Петренко Юлія                                 (Б-1) – 2 місце;

(Б-2) – 1 місце;

(Б-5) – 1 місце;

(Б-6) – 1 місце;

— Цибульський Михайло                    (Б-1) – 3 місце;

— Журавльов Дмитро                          (Б-1) – 2 місце;

— Рубан Владислав                              (Б-1) – 2 місце;

(Б-5) – 1 місце;

— Солод Ярослав                                  (Б-1) – 2 місце;

(Б-6) – 2 місце;

— Гарькаєв Владислав                          (Б-6) – 2 місце;

— Мичка Данило                                   (Б-2) – 3 місце.

 

Призерами  Вссеукраїнського дитячого турніру стали:

— Рафіков Арсеній                                (Б-6) – 2 місце;

— Логачов Тихон                                  (Б-1) – 1 місце;

(Б-2) – 2 місце;

(Б-6) – 1 місце.

Комментарии

Последние новости >>