Рубіжанське об’єднанне управління Пенсійного фонду проведе інвентарізацію пенсійних справ

0

06.02.2019

Інвентаризація пенсійних справ буде здійснюватися впродовж першої половини 2019 року, повідомляє Рубіжанська міська рада.

Вона буде проходити в органах Пенсійного фонду України на виконання постанови правління Пенсійного фонду України від 03.09.2018 № 19-1 «Про проведення інвентаризації пенсійних справ».

Інвентаризація проводиться з метою перевірки комплектності документів пенсійної справи, відповідності призначених/перерахованих пенсій чинному законодавству та для формування електронних пенсійних справ на базі централізованих інформаційних технологій Пенсійного фонду України.

Після завершення їх формування вся інформація з пенсійної справи буде доступна для перегляду пенсіонером не виходячи з дому. Для цього достатньо мати доступ до Інтернету та електронний цифровий підпис, який можливо отримати самостійно або у складі електронного пенсійного посвідчення.

Рубіжанським об’єднаним управлінням надсилаються інформаційні повідомлення тим пенсіонерам, пенсійні справи яких потребують доопрацювання для приведення у відповідність до вимог чинного законодавства.

Пенсіонерів, які отримали повідомлення, запрошуємо з оригіналами всіх документів, які подавались для призначення пенсії, звернутися:

— отримувачів пенсії по м. Рубіжне – до Рубіжанського відділу обслуговування громадян, розташованого за адресою: вул. Студентська, 35А,   м. Рубіжне, телефон для довідок: 0645364376 або 0954026381

— отримувачів пенсії по Кремінському району – до Кремінського відділу обслуговування громадян, розташованого за адресою: площа Красна, 2,  м. Кремінна, телефон для довідок: 0645424031 або 0500565463.

Особи, які не взмозі за станом здоров’я особисто прибути до управління, можуть зазначеними телефонами замовити виїзд спеціаліста управління за місцем проживання.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео