Представники Рубіжного побували у Червонограді

0

14.11.2017

З 18 по 26 жовтня у рамках співпраці та проекту «Мистецький десант» 15 працівників закладів культури Луганщини перебували на Львівщині.

Проект реалізовується департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації в межах проекту «Український Донбас» та Комплексної програми розвитку культури Львівщини. Тепло і гостинно зустріли працівники Червоноградської бібліотеки (МЦБС) членів делегації з Луганщини, директора МКУ «Палац культури» м. Рубіжне Ганну Бережну та хореографа з Біловодська Катерину Білоус. Спочатку, звичайно, було хвилювання. Але усі переживання зникли, відразу, коли побачила щирі погляди жінок, які нас зустрічали. Кожна виявляла підтримку, розуміння, певні знання, а вилилося це у неймовірну ріку сердечної гостинності, яку вміємо проявляти, напевно, тільки ми, українці.

Гості мали нагоду поспілкуватися з працівниками бібліотек, познайомитися з історією міста, відвідати музеї та церкви. Відвідали світлицю та познайомились з творчим доробком писанкаря — Тараса Городецького. У бібліотеці – філії № 3 для гостей міста пройшов цікавий майстер – клас зі створення ляльки – мотанки, на якому власноруч зробили ляльки та познайомились з  історією їх створення та призначення. Відбувся майстер-клас з гончарства від Оксани Мартинович. Ганна Бережна та Катерина Білоус ознайомились з гуртковою роботою Червоноградського Народного дому:

— гуртком хореографії «Первоцвітики» керівник  Катерина Мишок;

— Народним ансамблем танцю «Молодість» керівник Людмила Прібега;

— гуртком східного танцю «Ельміра» керівник Алла Мельник;

— Народним музично-драматичним театром ім. Лесі Українки керівник Алла Мельник;

— Зразковим дитячим театром ляльок «Казка» керівник Світлана Романова;

— студією звукозапису «Апельсин» керівник Віктор Коваленко.

Ознайомились з роботою Соснівського  Народного дому:

— Народним ансамблем танцю «Червона рута» керівник Ірина Дуванова;

— Народим вокально-інструментальним ансамблем «Викрутаси» керівник  Андрій Тучапець;

— інструментальним ансамблем «Троїсті музики» керівник Степан Тучапець.

Найщиріші слова вдячності Тетяні Петрівні Забава, начальнику відділу культури Червоноградської міської ради, яка нас гостинно зустріла. Світлані Гурик — прийняла та обігріла. Ірині Харчук, міському голові м. Соснівка —  допомогла в певних моментах організації.  Андрію Тучапець, Іванні Ейхорн, які  передали досвід своїх Народних домів. Щирі слова вдячності Надії ПокотилоТетяні Мартинюк, Людмилі Морозовській,  які провели надзвичайно захоплюючі екскурсії містом. Юлії Бурко, Оксані МартиновичІрині Пархоменко, ці жінки зацікавили неймовіними майстер-класами. Аллі ДуплякВірі Олеш, Елеонорі Сін (Элеонора Син) — дарували свою душевність і щире спілкування та іншим працівникам Народних домів Соснівки та Червонограда, бібліотек та музеїв міста.

Дякую усім за тепло Ваших сердець!

І наостанок. Є просто слова: «Схід і Захід разом», а є розуміння: «Схід і Захід разом». Бо розуміння є тоді, коли спілкування, співпраця, підтримка взаємна.

Найщиріші слова вдячності директору ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» Місюренко Геннадію Валентиновичу за надану сувенірну продукцію для колег зі Львівщини.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео