Перспективи розвитку професійно-технічної освіти у Луганській області

0

14.11.2017

09 листопада директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський взяв участь у дискусії на тему: «Проблеми, можливості та перспективи розвитку системи професійно-технічної освіти у Луганській області». Спільно з заступником голови обласної державної адміністрації Ольгою Лішик, керівником програм співробітництва ЄС в Україні Берендом де Гроот, координатором ПРООН з питань відбудови інфраструктури та економічного відродження Mustafa Sait-Ametov, директорами системи ПТО, директором луганського ЦПТО Евгенієм Назаровим обговорили поточний стан та перспективи розвитку системи професійно-технічної освіти в Луганській області, шляхи покращення взаємодії закладів професійно-технічної освіти з роботодавцями.

С.Болотський: «Сьогодні роботодавці хочуть, щоб робітники були універсальними – відповідали потребам виробництва, мали максимум професійних навичок по тому або іншому профілю. Тому дуже важливо, щоб професійно-технічні навчальні заклади області випускали не вузько профільних фахівців, а інтегрованих спеціалістів таких як маляр – штукатур, лицювальник – плиточник, токар – фрезерувальник, повар – кондитер. І термін навчання повинен бути зменшений, навчання повинно проходити не на застарілій технічній базі, а на сучасному обладнанні за сучасними технологіями».

Протягом року з моменту закінчення навчання зареєструвались в Луганській обласній службі в 2015 році – 479 осіб, в 2016 році – 220 осіб, за 10 місяців 2017 року – 181 випускник. Найбільша кількість випускників ПТУ, які звернулись до центрів зайнятості області, проходили навчання за спеціальностями: повар (за останні три роки 16-20% від загальної кількості випускників, які звернулись до центрів), оператор комп’ютерного набору (10-15%), перукар – модельєр (8-12%).

Для уточнюючої інформації звертатися до відділу організаційно-інформаційної

роботи та архівної справи Луганського обласного центру зайнятості (06452)2-19-03

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео