Переможці фотоконкурсу «Мій мальовничий рідний край» відвідали Деркульський кінний завод

0

01.11.2018

Неділя 28 жовтня 2018 року для переможців фотоконкурсу  «Мій мальовничий рідний край» запам’яталась незабутньою подорожжю до села Данилівка Біловодського району,  де знаходиться одна з культурно-історичних пам’яток  Луганщини — Деркульський кінний завод, який було зведено за  Імператорським указом Катерини ІІ (за матеріалами http://rmr.gov.ua).

У 2017 році Деркульському  кінному заводу  виповнилося 250 років. Чверть тисячоліття кінний завод беззмінно стояв і стоїть на вахті сучасного вітчизняного конярства та конезаводства. Тут розводять чистокровних скакунів для участі в кінних забігах. За часів існування Російської імперії тут вирощували і тренували коней найвідоміших європейських порід. Протягом всієї роботи кінного заводу його уродженці багаторазово перемагали в забігах, вони високо оцінювалися на аукціонах, а Деркульське підприємство вважалося кращим серед конярів.

За інформацією екскурсовода  Федорової  Раіси Федорівни на території конезаводу знаходиться комплекс пам’яток архітектури 18 -19 століть національного значення. Серед них є пам’ятники унікальні, що не мають аналогів в світі . Це центральна тренерська стайня — кінець 18 — початок 19 століть; тренувальний (Японський) манеж — 1897 року; адміністративна будівля (контора) — 1828 року; паркова зона зі ставком — 19 століття.

Раіса Федорівна познайомила  гостей  з «місцевими жителями» чистокровної верхової породи і провела коридорами стайєнь  і  тренувальних залів. Особливу ​​увагу відвідувачів привернули арена для торгів, музей і фото-алея досягнень  Деркульського кінного заводу, а  також «японський манеж». Протягом екскурсії всі мали можливість поспілкуватися з чудовими кіньми, погладити і погодувати їх, а також  покататися на конях.

Всі були в захваті після зустрічі з красенями-терапевтами, адже  енергетика, що вони випромінюють є лікувальною, одразу забуваються всі проблеми і негаразди, зникає втома, відходять негативні емоції . Із радісними і щасливими обличчями наша група залишала конезавод  і дякувала  працівникам  за гостинність, самовідданість, привітність, цікаву розповідь та незабутні враження і яскраві емоції.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео