Перемоги автомоделістів КПР!

0

01.10.2018

З 20 по 23 вересня 2018 року у місті Миколаєві на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, відбулися Відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту (кордові моделі, IV ранг).

До участі у заході були запрошені команди позашкільних навчальних закладів України. Програма заходу складалась з  змагань на особисто-командну першість у класах кордових автомоделей та  старту моделей ТЕМП-1 та ТЕМП-2 у особистій першості.

Команда рубіжан у складі керівника гуртка «Автомоделювання» Комплексу позашкільної роботи Голубенко Ігора Анатолійовича та його вихованців Савченко Віктора, Закотенко Мохамеда, Хількова В’ячеслава, Дмитрієнка  Владислава  були  єдиними  представниками  з Луганської  області.

Незважаючи на надзвичайно складні вимоги до проведення змагань,  хлопці вибороли  такі нагороди:

– у класі Е-1К(Дмитрієнко В.),

Також Дмитрієнко  Владислав нагороджений грамотою «За волю до перемоги».

Та це ще не весь перелік нагород. Загалом  хлопці здобули 1 — золоту, 3 – срібні, та 4- бронзові медалі. Наша команда виборола друге місце в командному заліку Всеукраїнських відкритих змагань на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді. Особливої уваги заслуговує Закотенко Мохамед, який встановив рекорд України.