Настільний теніс – найкращий в світі вид спорту для мозку

0

15.01.2018

6 січня 2018 року в кімнаті школяра «Олімпієць» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом завершились змагання з настільного тенісу серед вихованців гуртка «Атлетична гімнастика» (кер. А.В. Бесєда).

Настільний теніс – гра яка тренує на лише тіло, а й мозок. Дехто вважає цю гру просто відпочинком. Але це далеко не так. Щоб перемогти у «пінг-понг» треба мати чудові рефлекси та знати тактику і стратегію гри. Тому настільний теніс сміливо можна назвати спортом для мозку. Підчас гри  учасники багато рухаються, використовуючи все тіло, тренують очі, покращують координацію рук та ніг. Всі ділянки мозку спортсмена задіяні і працюють, адже треба спланувати стратегію гри, тактику та відстежувати м’ячі і удари. Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом  і наймолодшим з основних видів спорту в світі. Де б ви не грали у «пінг-понг» – це принесе лише користь вашому здоров’ю.

Щоб отримувати максимальне задоволення від гри потрібно добре грати.  Вихованці гуртка «Атлетична гімнастика» регулярно тренуються та влаштовують змагання, щоб виявити найкращих.

Отже, переможцями в турнірі стали:

•    1 місце — Рубан Іван;
•    2 місце — Гоголь Владислав;
•    3 місце — Пасічник Данило.
Грайте в настільний теніс та будьте здорові!

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео