Музейники Рубіжного взяли участь у другому воркшопі «Музей відкрито на ремонт»

0

18.10.2017

На Івано-Франківщині відбувся другий воркшоп «Сучасні методи роботи музею», до участі у якому запросили працівників музеїв Луганської та Донецької областей, передає прес-центр Луганської ВЦА.

Захід є продовженням проекту «Музей відкрито на ремонт», розпочатого Мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру в 2016 році із залученням Слов’янського та Лисичанського краєзнавчих музеїв.

Географія учасників охопила музеї Луганщини з Рубіжного, Кремінної, Лисичанська, Старобільська, Сєвєродонецька, смт Біловодськ, Новопсков, Новоайдар, Станиця Луганська, Троїцьке.

Музейники обговорювали проблеми сфери і шляхи їх вирішення. Свої лекції представили запрошені експерти, які провели семінари від «Метод Фонду» про перетворення музею на лабораторію, про сучасне краєзнавство на прикладі роботи мистецької ініціативи ДЕ-НЕ-ДЕ, про «Музей і міф», про теорію і реальність створення експозиції.

Гості зі Сходу також відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань» та Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, обмінявшись досвідом із представниками керівництва цих установ.

Організатором проекту є Мистецький напрям Українського кризового медіа-центру за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Комментарии

Последние новости >>