«Музей ВІДКРИТО на ремонт»

0

09.11.2017

Мистецький напрямок Українського кризового медіа-центру розробив та втілив в життя проект під назвою «Музей ВІДКРИТО на ремонт».

Перший  етап  проекту відбувся у 2016 році у місті Слов’янськ. Проект  продовжує свою місію перетворення державних музеїв на центри сучасного мистецтва.

Другий етап проекту «Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України – «Музей відкрито на ремонт II» стартував у жовтні в Карпатах з воркшопу для 40 працівників музеїв Луганської та Донецької областей – «Сучасні методи роботи музею». Продовжиться він музейним туром, який охопить 11 музеїв у різних населених пунктах Луганщини.

Назва проекту розкриває ідею зміни напрямків та форми роботи  музеїв. 7 листопада куратори місії побували в нашому міському музеї, щоб ознайомитися з його роботою, працівниками, розробити перспективні плани сумісної співпраці. Більш двох годин гості зі Львова, Києва, Дніпра були в музеї, цікавилися його історію, минулим та сучасним.  Заключним акордом прийняття гостей музею була виставка живопису місцевого художника — аматора В.І. Гайворонського «Блюз для ноября».

Виставка буде працювати до 10 грудня.

     Музей  ВІДКРИТО  для всіх !

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео