Мистецтво без меж

0

19.12.2017

15 грудня  КЗ  «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» гостинно вітала музикантів з Західної України – міста Дрогобича Львівської області. До нашого міста завітали професійні музиканти і студенти музичного коледжу імені Василя Барвинського.

У концертній залі були відсутні порожні місця. Учні, викладачі, батьки відчули емоційне піднесення, були у захваті від різноманітності  українських творів та їх чудового виконання. Вперше глядачі побачили таку велику кількість бандур, рідкісних для мешканців Східної України інструментів – сопілок, кувичок, цимбал, свистульок, окарин.

Декілька пісень виконала капела бандуристів. Коли звучить бандура, здається,що мелодія йде від самої душі, а українська пісня  — це відображення душі  народу. Вражає і різноманіття  кольорів  та  візерунків вишиванок, у які були одягнені артисти.

Під час концерту виконувались народні пісні, вокальні твори в обробці композиторів-класиків, в аранжуванні для капели бандуристів, оркестру українських народних інструментів. В одній з частин концерту був представлений справжній різдвяний народний театр  —  вертеп, з колядками та усіма типовими персонажами.

Година концерту пролетіла непомітно швидко, з нескінченними оплесками та оваціями. Глядачі вдячні солістам оркестру, вокалістам, ведучім , які презентували концерт, коментували виступи.

Любити,шанувати і плекати народні звичаї,культуру, рідну мову — святий обов’язок кожного українця.

Низький уклін та подяка нашим гостям, які в скрутний  для  держави час, продовжують робити велику справу в ім’я розвитку культурного потенціалу нації, збереження духовності та самобутності України. Бажаємо митцям зі Львівщини невичерпної енергії, творчого натхнення, доброго настрою в ім’я добробуту України.

Комментарии

Последние новости >>

Последние видео